کد خبر : 58434
تاریخ : 1402/12/7
گروه خبری : شهرستان

دستگیری سارقان خودرو در همدان


هگمتانه، گروه شهرستان: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: سه سارق پلاک وسیله نقلیه و چهار دستگاه خودرو پس از تعقیب و گریزی کوتاه در یکی از خیابان‌های شهر همدان دستگیر شدند.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ علی اسدبگی روز دوشنبه اظهار کرد: سارقان حرفه‌ای اقدام به سرقت خودروهای مدل بالا و پژوپارس و پژو 405 در شهرهای همدان و تهران کرده بودند.
وی اضافه کرد: سارقان 2 پلاک را به سرقت برده و با نصب این پلاک‌ها بر روی خودرو، اقدام به سرقت دیگر وسایل نقلیه پارک شده در شهر می‌کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: در آخرین عملیات ابتدا متهمان یک خودرو را سرقت و در میدان مریانج پارک کرده و برای سرقت خودروی دوم دوباره وارد شهر همدان می‌شوند که در تور پلیس افتاده و دستگیر می‌شوند.
سرهنگ اسدبگی گفت: سارقان برای اینکه مطمئن شوند بر روی خودرو «جی.پی.اس» نصب نشده، پس از سرقت خودرو، وسیله نقلیه را 2 تا سه ساعت در یک مکان رها کرده و در صورت مراجعه نکردن مالک وسیله نقلیه به محل پارک خودرو، نسبت به انتقال به یکی از استان‌ها غرب و فروش قطعات و اوراق آن اقدام می‌کردند.
وی افزود: تاکنون سارقان به سرقت چهار دستگاه وسیله نقلیه و 2 پلاک خودرو اعتراف کردند و همچنان تحقیقات عوامل دایره مبارزه با سرقت از متهمان ادامه دارد. رئیس پلیس آگاهی استان همدان درباره مالخر نیز گفت: عوامل انتظامی تهران بزرگ نسبت به دستگیری مالخر اقدام کردند چرا که سارقان چندین دستگاه خودرو هم از پایتخت به سرقت بردند.

  لینک
http://www.hegmataneh-news.ir/sl/58434