صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۳
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۳

امروز: ۳ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Sep) 25

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: شهردار همدان تأکید کرد: اقدامات شهرداری متناسب با ایام ارتحال حضرت امام خمینی(ره) صورت پذیرفته است.
به گزارش هگمتانه، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، سید مسعود حسینی با اشاره به اهمیت ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و جایگاه ویژه امام خمینی(ره) در خلق این حرکت عظیم اظهار کرد: ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت شهدای قیام پانزده خرداد جزء مناسبت‌های ملی و مذهبی است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گفتمان انقلاب اسلامی با ادامه راه امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران میسر می‌شود.
این مقام ارشد مدیریت شهری با بیان اینکه شهرداری به عنوان یک نهاد مردمی در کنار سایر دستگاه‌ها اقدامات و برنامه‌هایی را برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تدارک دیده است، افزود: به مناسبت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام(ره) یکسری اقدامات از جمله اطلاع رسانی، آماده سازی و فضاسازی شهر و برپایی ایستگاه‌های صلواتی در جلوی مناطق چهارگانه را تدارک دیده است.
حسینی با بیان اینکه فضاسازی شهری در مناسبت‌های ملی و مذهبی از مأموریت‌های ویژه شهرداری است گفت: با توجه به هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در مجموعه روابط عمومی ستاد و روابط عمومی‌های مناطق چهارگانه، معاونت‌ها و سازمان‌ها از روز جمعه مشکی پوش کردن و آذین بندی معابر و تقاطع‌ها و نصب بنر در نقاط مختلف شهر انجام می‌گردد.
وی با اشاره به تعطیلات در این ایام گفت: اطلاع رسانی و فضاسازی در خصوص این ایام در ورودی و خروجی‌های شهر به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است.
شهردار همدان به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در حسینیه امام(ره) اشاره و اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی استقبال پرشور در این ایام در محل حسینیه حضرت امام(ره) در شب سالگرد ارتحال، اقدامات مربوط به فضاسازی و کمک به برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم توسط شهرداری همدان برنامه‌ریزی شده است.
سید مسعود حسینی با بیان اینکه هر ساله تعداد زیادی از زائران عازم مرقد مطهر امام خمینی(ره) می‌شوند عنوان کرد: شهرداری همدان در انتهای بوستان شهروند فضای مناسبی را برای استقرار اتوبوس زائران و بدرقه زائران تدارک دیده است.
وی در پایان در خصوص برنامه‌های ویژه مربوط به چهاردهم خرداد اظهار کرد: ایجاد ایستگاه‌های صلواتی در چهار منطقه و نصب بنر از اقداماتی است که توسط زیرمجموعه‌های شهرداری صورت می‌گیرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: