صفحه 7      شماره  3654      شنبه 21 اسفند 1395


درباره جديدترين فيلم کارگردان مطرح ايراني
مجيدي در آن‌سوي ابرها 
هگمتانه- سرويس فرهنگي: "آن‌سوي ابرها" فيلمي در ژانر درام، آهنگين و رمانتيک که در حال ساخته شدن است مي‌باشد؛ اين فيلم به نويسندگي و کارگرداني «مجيد مجيدي» و به آهنگ‌سازي ا... راخا رحمن است. ستاره اين فيلم ايشان خاطر برادر کوچکتر شهيد کاپور است. مجيد مجيدي فيلمساز ايراني مشهور فيلم جديد خود را در سينماي هند مي‌سازد، و او اين حقيقت را فاش کرده است که اين فيلم در ستايش عشق، زندگي و روابط متنوع انساني است.
اعلان رسمي فيلم در 23 جولاي 2017 آغاز شد که مجيدي فيلمساز مشهور ايراني نام اثر جديد خود را آن‌سوي ابرها گذاشته است، فيلمي با زبان هندي که در هند فيلم‌برداري شده و داراي بازيگران هندي است. او در اين فيلم از «ايشان خاطر» استفاده کرده که به قول مجيدي يک جوان با استعداد و فوق العاده است. مجيدي براي آينده اين بازيگر يک آينده درخشان پيش بيني مي‌کند.  سازنده موسيقي برنده اسکار، ا... راخا رحمن (آهنگساز فيلم محمد رسول ا...(ص) در اين پروژه به کار گرفته شده است.
 مجيدي درباره آخرين پروژه‌اش مي‌گويد: فيلم‌سازاني مانند «ساتياجيت ري»، که من به آنها عشق مي‌ورزم، فرهنگ هند را به عنوان ميراث گرانبها و زندگي متداول انسان‌ها را براي مخاطبان جهاني ارائه داده‌اند. اين تصاوير و ديدگاه‌ها در ذهن من سال‌هاي سال باقي مانده بود، و من را وسوسه کرده بود که فيلمي در هند بسازم. در نهايت من در مومباي (بمبئي) به همراه يک گروه دوست‌داشتني شروع کرديم به ساختن يک فيلم که درباره زندگي متداول انسان‌ها. مجيدي درباره ايشان خاطر گفته بود: ايشان يک پسر فوق العاده و مستعد است و من احساس مي‌کنم در صنعت فيلم بسيار درخشان خواهد بود.