صفحه 6      شماره  3694      سه شنبه 26 اردیبهشت 1396


ميزباني مسابقات کشوري آغازي خوب براي رکابزنان همداني
هگمتانه- گروه ورزش: مسؤول کميته کوهستان هيأت دوچرخه‌سواري ميزباني مسابقات کشوري را آغازي خوب براي رکابزنان همداني دانست.
 پويا ميهمي گفت: تاکنون از 7 شهرستان برتر در استان ديدار کرديم و از نزديک با مشکلات دوچرخه‌سواران آشنا شديم.
وي ادامه داد: شهرستان‌هاي تويسرکان، اسدآباد، ملاير، نهاوند، بهار و کبودراهنگ مورد بررسي قرار گرفته‌اند و امسال نيز اعزام‌هاي کشوري داريم.
ميهمي در خصوص برنامه‌هاي امسال هيأت گفت: مدارس دوچرخه‌سواري در سه بخش از استان برگزار مي‌شود و مسابقات ليگ استاني را در تويسرکان و نهاوند داريم.
وي تصريح کرد: در صدد ميزباني مسابقات کشوري هستيم که آغاز خوبي براي رشته دوچرخه‌سواري است.
 
 
به مناسبت روز جوان و نيمه شعبان انجام شد
مولودي خواني در زورخانه شهيد نصيري کبودراهنگ
هگمتانه- گروه ورزش: به مناسبت گراميداشت روز جوان و نيمه شعبان مراسم جشني با حضور جمعي از ورزشکاران و جوانان ورزش باستاني در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.
به گزارش هگمتانه به نقل از روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ، به مناسبت گراميداشت روز جوان و ميلاد باسعادت منجي عالم بشريت حضرت ولي‌عصر(عج) مراسم جشني با حضور جمعي از ورزشکاران و جوانان ورزش باستاني و زورخانه‌اي در محل زورخانه شهيد نصيري اين شهرستان برگزار شد.
در اين مراسم جشن، باستاني‌کاران شهرستان کبودراهنگ گرد هم آمدند و ضمن گراميداشت اين ايام مبارک، به انجام حرکات ورزش زورخانه‌اي و مولودي‌خواني پرداخته شد و در پايان نيز با پخش شيريني و شکلات از حاضران پذيرايي به عمل آمد.