صفحه 6      شماره  3915      یکشنبه 29 بهمن 1396


رئيس هيأت نجات‌غريق و غواصي استان‌ همدان:
پايان مسابقات نجات‌غريق و غواصي همدان با معرفي برترين‌ها
هگمتانه، گروه ورزش: رئيس هيأت نجات‌غريق و غواصي استان‌ همدان گفت: مسابقات استاني نجات‌غريق و غواصي به مناسبت دهه فجر در استخر الوند همدان برگزار شد و با معرفي برترين‌ها به پايان رسيد.
سيروس سوريان در گفت‌وگويي با اشاره به برگزاري مسابقات استاني نجات‌غريق و غواصي همدان اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر يک دوره مسابقه استاني نجات‌غريق و غواصي در استخر الوند همدان برگزار شد.
وي افزود: شرکت‌کنندگان در اين مسابقات در مواد 50 متر آپنا، حمل مانکن، 100 متر با مانع، 100 متر اسنورکلينگ و اسکوبا تيمي با يکديگر به رقابت پرداختند.
رئيس هيأت نجات‌غريق و غواصي استان‌ همدان با اشاره به نتايج اين مسابقات گفت: در ماده 50 متر آپنا جمال جناني عنوان قهرماني را کسب کرد، مهران زماني دوم شد و حسام شيرزادي برسکوي سوم ايستاد.
سوريان عنوان کرد: در ماده حمل مانکن سجاد روزبهاني، ميثم رنجبر و صابر توکلي به ترتيب در رتبه‌هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
وي با اشاره به ساير نتايج بيان کرد: در ماده 100 متر با مانع سجاد رحيمي فر در جايگاه نخست قرار گرفت، امير بيگلربيگي و علي جليليان دوم و سوم شدند.
وي گفت: همچنين در 100 متر اسنورکلينگ محمدرضا ولايي اول شد، مسعود گمار در جايگاه دوم ايستاد و بهنام ورمزيار سوم شد.
رئيس هيأت نجات‌غريق و غواصي استان‌ همدان عنوان کرد: در ماده اسکوبا تيمي نيز مقام اول به ميثم رنجبر و محمدرضا ولايي رسيد، علي پيريايي و حسام شيرزادي دوم شدند و مقام سوم را سجاد روزبهاني و پژمان روزبهاني کسب کردند.
سوريان با اشاره به نتايج کلي تيمي گفت: هيأت نجات‌غريق و غواصي استان‌ همدان موفق شد قهرماني اين دوره از رقابت‌ها را کسب کند همچنين تيم ملاير در جايگاه دوم و تيم ثامن در جايگاه سوم اين مسابقات قرار گرفتند.
وي با اشاره به تعداد ورزشکاران سازمان‌يافته اين هيأت ورزشي بيان کرد: بيش از يک هزار منجي و 600 غواص در استان‌ همدان فعال هستند.
رئيس هيأت نجات‌غريق و غواصي استان‌ همدان يادآور شد: در طول سال نيز به‌طور مداوم دوره کلاس‌هاي نجات‌غريق و غواصي براي علاقه‌مندان در استان برگزار مي‌شود.