صفحه 1      شماره  3934      سه شنبه 22 اسفند 1396


تدابير مديريت شهري در آستانه چهارشنبه پايان سال
هگمتانه، گروه خبر همدان: جلسه هماهنگي جهت آماده سازي شهر براي چهارشنبه پايان سال به رياست سرپرست معاونت خدمات شهري و با حضور مدير خدمات شهري، نماينده سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني و مديران امور شهر مناطق چهارگانه در دفتر معاونت خدمات شهري برگزار شد و هر يک از اعضاي حاضر در جلسه، نظرات و برنامه‌هاي خود را در خصوص چهارشنبه پايان سال ارايه کردند.
وحيد علي ضمير در خصوص برپايي مراسم چهارشنبه پايان سال بيان کرد: قبل از آغاز برنامه، پيمانکاران مربوطه نسبت به جمع آوري زباله و ضايعات و شاخ و برگ، تخليه و جمع آوري مخازن زباله در معابر متراکم شهر، پارک‌ها و بوستان‌ها و... اقدام مي‌کنند. 
وي افزود: نصب بنرو اطلاعيه‌هاي مربوط به رعايت نکات ايمني جهت چهارشنبه آخر سال و توزيع در شهر، آماده باش 9 ايستگاه آتش نشاني با 105 نيروي عملياتي، استقرار خودروهاي آتش نشاني در مکان‌هاي تعيين شده از اهم فعاليت‌هاي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني در اين زمينه است.
وي ادامه داد: ايستگاه‌هاي آتش نشاني با تمام توان و امکانات در روز چهارشنبه آخر سال فعال بوده تا اگر حادثه‌اي رخ داد در اولين فرصت نسبت به رفع آن اقدام کنند.
علي ضمير گفت: پس از پايان مراسم چهارشنبه پايان سال، شستشو و پاک‌سازي معابر، جمع آوري و امحاء اثرات آتشبازي در دستور کار قرار دارد.
وي در پايان گفت: شهرداري همدان با امکانات، تجهيزات و ماشين آلات و نيروي انساني لازم در حوزه‌هاي آتش نشاني، امور شهرهاي مناطق چهارگانه، سيما، منظر و فضاي سبز شهري و پيمانکاران مربوطه، آماده سپري شدن چهارشنبه پايان سال با ايمني و آرامش کامل براي شهروندان است.