صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۲

امروز: ۲۷ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Jul) 17

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس شورای اسلامی شهر همدان در بازدید از پروژه‌های شهرداری تأکید کرد: کارگاه عمرانی شهر فعال است.

به گزارش هگمتانه، محمود مسگریان روز گذشته در حاشیه بازدید تنی چند از اعضای شورای شهر همدان از پروژه‌های شهرداری گفت: سیر طبیعی فعالیت را در پروژه‌های شهری شاهدیم.

سخنگوی شورای شهر افزود: موانعی هم اگر بر سر راه وجود داشته برطرف می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: عمده پروژه‌ها تعطیل نیست و تأکید شورا به سرپرست شهرداری این است و مبنای آن خواسته مردم است که پروژه‌ها هر چه زودتر مانع زدایی شده و به نتیجه برسد.

رئیس شورا همچنین افزود: تأمین نیاز پروژه‌ها مورد انتظار مردم است تا در موعد مقرر شاهد بهره برداری از آنها باشیم.

سرپرست شهرداری همدان هم در این بازدید‌ها گفت: تمام تلاش ما این است که تا پایان سال پروژه‌هایی که در بودجه سال 1400 پیش‌بینی شده به سرانجام برسد.

مجید شاکری تصریح کرد: همانگونه که اعضای شورا حضور داشته و شاهد فعالیت کارگاه‌های عمرانی شهرداری هستند، همکارانم در مناطق پیگیر امور مربوط به پروژه‌ها هستند.

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان نیز در این بازدید‌ها گفت: امروز از چندین پروژه شهرداری بازدید شد که شاهد پیشرفت مطلوب هستیم و بحمدلله مشکلات مالی برطرف شده است.

مهدی حیدری افزود: در پروژه‌های بزرگ مانند پل شهید همدانی و پارکینگ آقاجانی بیگ و امثال آنها نیز که از حدود اردیبهشت ماه پروژه تعطیل شده، برخی موانع حقوقی وجود داشت که آن موارد نیز برطرف شده و به زودی شاهد رونق فعالیت عمرانی در آن پروژه‌ها خواهیم بود.

در این بازدید نیم روزه از پروژه‌های شهرداری توسط اعضای شورای اسلامی شهر همدان فرصت شناسی، امکان سنجی بهبود عملکرد پروژه ها، استفاده از منابع انسانی و مصالح مصرفی بومی و تسریع در عملیات اجرایی مورد تأکید اعضای شورای اسلامی شهر در دور ششم قرار گرفت.

گفتنی است در این بازدید‌ها چالش‌های پروژه‌های موجود که مربوط به سالیان قبل بود نیز مورد نقد و بررسی قرار گرفت.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: