صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۵
خرداد
۱۴۰۳

شماره
۵۶۲۲

امروز: ۵ (خرداد) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (May) 25

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: جسد جوان اسدآبادی غرق شده در رودخانه تویسرکان پس از ساعت‌ها تلاش ساعت حوالی 2 بامداد سه شنبه از آب بیرون کشیده شد.
به گزارش هگمتانه، علی سنجربگی روز سه شنبه بیان کرد: شامگاه دوشنبه به دنبال دریافت خبری از مدیریت بحران مبنی بر یک مورد غرق شدگی یک تیم از تویسرکان و تیمی از اسدآباد و همدان برای بیرون کشیدن جسد از آب رودخانه راهی محل حادثه شدند.
وی اضافه کرد: تیم‌های هلال احمر از ساعت 22 روز دوشنبه در حال تجسس برای کشف جسد بودند که در این راستا از دیگر غواصان داوطلب و یک غواص حرفه‌ای کرمانشاهی کمک گرفته شد همچنین به علت تاریکی هوا از 2 دکل و پروژکتور بزرگ برای روشن کردن محل استفاده شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان بیان کرد: پس از ساعت‌ها تلاش مشخص شد که جسد این جوان در گودال حدود هفت متری که پیشتر در کف رودخانه حفر شده فرو رفته است که با تلاش تیم غواصی و عوامل جمعیت هلال احمر این جسد از آب خارج شد.
به نقل از ایرنا، سنجربگی اظهار کرد: شنیده‌ها و بررسی‌های اولیه گویای این است که سه دوست و جوان ساکن در یکی از روستاهای هم مرز اسدآباد و تویسرکان برای شنا به این محل عزیمت کرده که 2 تن از آنها با تلاش خود را از آب خارج کردند اما یکی از آنها غرق شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: