صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۵
خرداد
۱۴۰۳

شماره
۵۶۲۲

امروز: ۵ (خرداد) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (May) 25

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: در دیدار نوروزی شهردار همدان و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان تأکید شد: باید فرهنگ سرمایه پذیری در ذهن مسؤولان ایجاد شود.
به گزارش هگمتانه، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان، شهردار همدان به همراه مدیران شهری برای دیدار نوروزی با آیت‌ا... شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در دفتر وی حضور یافتند.

  نماینده ولی فقیه در استان همدان: نظرات کارشناسی محور وحدت باشد و همه باید تابع نظرات کارشناسی باشیم
در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با آرزوی توفیق در عرصه‌های فردی و مدیریتی برای مسؤولان خدوم در نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: زحمات و خدمات شهرداری همدان در عرصه برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم در انتخابات، اقدمات مربوط به عید نوروز و ماه رمضان قابل تقدیر است.
آیت‌ا...حبیب الله شعبانی به تشریح برخی نکات برای حاضران پرداخت و تصریح کرد: اگر مردم در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی پای کار نباشند، توفیق لازم حاصل نخواهد شد و لازم است مسؤولان تلاش کنند موانع مشارکت و همراهی مردم با مجموعه‌های مختلف را رفع کنند.
نماینده ولی فقیه در استان همدان با تأکید بر ایجاد سازوکارهای مردمی سازی و مشارکت مردم افزود: باید مسؤولان همدلی و همراهی را برای سرمایه‌گذاری داشته باشند چرا که عدم انسجام به مردم آسیب خواهد زد.
وی افزود: اختلاف سلیقه و نظرات در مدیریت شهری طبیعی است ولی همه باید تابع نظرات کارشناسی باشیم و کارشناسان باید فارغ از نظرات سیاسی، نظرات تخصصی و دقیق را برای پیشبرد اهداف و وحدت آفرینی ارائه دهند.
آیت‌ا... شعبانی با اشاره به تحقق اهداف بودجه برای شهرداری همدان در سال جدید اظهار کرد: شهرداری می‌تواند با خلق ثروت در شهر اتفاقات مثبتی را رقم بزند و باید برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم در این زمینه صورت بگیرد.

   شهردار همدان: فرهنگ سرمایه پذیری باید در ذهن مسؤولان ایجاد شود
در ادامه این دیدار سید مسعود حسینی شهردار همدان نیز ضمن آرزوی موفقیت برای جبهه مقاومت و تبریک ایام نوروز عنوان کرد: انتخاب جنابعالی در مجلس خبرگان رهبری نشان دهنده اعتماد به ولایت فقیه و مقام معظم رهبری توسط مردم بود و انشاءالله در عرصه خدمت گزاری به مردم موفق باشید.
وی مشارکت مردم را در انتخابات با توجه به وضعیت کشور قابل قبول دانست و تصریح کرد: حضور مردم بار مسؤولان را برای خدمت گزاری سنگین‌تر کرده است و امیدوارم سال جدید توام با بهبود وضعیت شرایط در عرصه‌های مختلف و توفیق خدمت گزاری بیشتر برای مردم توسط مسؤولان باشد.
شهردار همدان افزود: سال گذشته سال دشواری به لحاظ مالی برای شهرداری بود که با تلاش مدیران و همکاران دغدغه پیمانکاران و شهروندان و شهر رفع شد.
حسینی با اشاره به بودجه 4400 میلیارد تومانی سال 1403 شهرداری همدان اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های این بودجه سهم بیشتر عمرانی به میزان 60 درصد و 40 درصدی بودجه جاری است که با توجه به افزایش تورم توانستیم شهر را نسبتا ارزان اداره کنیم.
این مقام ارشد مدیریت شهری با تأکید بر مباحث سرمایه‌گذاری به عنوان یکی از سیاست‌های مهم شهرداری و شورای اسلامی شهر همدان گفت: باید به سمت سرمایه‌گذاری پیش برویم و مسؤولان باید در تسهیل سرمایه‌گذاری همدل باشند.
سید مسعود حسینی که خواستار توجه ویژه به سرمایه‌گذاری شد عنوان کرد: باید فرهنگ سرمایه پذیری در ذهن مسؤولان ایجاد شود تا امیدبخشی در جامعه محقق شود و ما هم پای کار خدمت گزاری به مردم هستیم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: