صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۵
خرداد
۱۴۰۳

شماره
۵۶۲۲

امروز: ۵ (خرداد) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (May) 25

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از کشف پنج دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی در نتیجه انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی عوامل انتظامی در دو روز گذشته خبرداد.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ مصیب شاه‌ملکی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر اینکه افرادی اقدام به سرقت خودرو از سایر شهرستان‌ها کرده و پس از انتقال به اسدآباد، اقدام به فروش و یا اسقاط آن‌ها می‌کنند، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: پلیس آگاهی با همکاری رئیس پلیس پیشگیری سرانجام اواخر هفته گذشته یکی از سارقان را شناسایی کرد و پس از شناسایی و هماهنگی قضایی فرد مورد نظر دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شد.
این مقام انتظامی افزود: با انجام بازجویی فنی و تخصصی متهم به سرقت سه دستگاه خودرو پژو 405، پیکان و پراید به ترتیب از شهرستان‌های قروه، بهار و اسدآباد با همدستی سه نفر دیگر معترف شد.
شاه‌ملکی با اشاره به کشف و انتقال خودروها به پارکینگ، از کشف یک دستگاه خودرو پژو 405 سرقتی دیگر خبر داد و گفت: این خودرو به‌صورت بلاصاحب توسط عوامل گشت کلانتری 11 در حوالی یکی از شهرک‌ها کشف شد که دارای سابقه سرقت از شهرستان است.
وی همچنین با اشاره به کشف یک‌دستگاه موتورسیکلت سرقتی در مأموریت دیگری توسط عوامل کلانتری 11 بیان کرد: در پی سرقت یک دستگاه موتورسیکلت در شهر با انجام اقدامات فنی کشف و ضمن دستگیری راکب، مراتب به مالباخته نیز اعلام شد.
این مقام انتظامی در تشریح سایر عملکرد رده‌های تابعه، گفت: علاوه بر کشف مقدار 110 گرم انواع مواد مخدر ویک فقره سرقت اماکن خصوصی و دستگیری یک نفر در این رابطه، دو نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر وبه مرجع قضایی معرفی شدند.
وی با اشاره به توقیف چهار دستگاه وسائط نقلیه مزاحم و متخلف در نتیجه اجرای طرح شدآمدی در دو روز گذشته، از شهروندان درخواست کرد که توصیه‌های پلیسی در امر جلوگیری از سرقت را جدی گرفته و موارد مشکوک را به فوریت پلیسی 110 اطلاع دهند.
به نقل از روابط عمومی فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد، شاه‌ملکی در پایان یادآور شد: کارآمدی عوامل گشتی در برخورد با جرائم و سایر رخدادهای انتظامی را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های پلیس‌های تخصصی و کوپ (کلانتری و پاسگاه‌ها) به عنوان سرانگشتان پلیس دانست و بر صحت عمل آن‌ها صحه گذاشت.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: